Akcja Zima

Zapraszamy do naszej szkoły w czasie ferii zimowych!

"Akcja Zima" 2024

Bardzo prosimy na bieżąco śledzić informacje na stronie.

Podczas wyjść w ramach Akcji Zima
dzieci powinny mieć ze sobą legitymację szkolną
uprawniająca
do darmowego przejazdu komunikacją miejską
oraz zniżek cen biletów przysługujących za ich okazaniem.

PLAN II TYDZIEŃ

Czwartek 22. 02. 2024 r.
wycieczka

Prosimy aby dzieci były po lekkim śniadanie, zaopatrzone w leki na chorobę lokomocyjną oraz w woreczki i chusteczki higieniczne.

ATRAKCJE: Wizyta w Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim. W zależności od pogody możliwość skorzystania z plenerowego parku doświadczeń przed Centrum.

PROGRAM RAMOWY:

7.45 - wyjście spod szkoły

8.00 - wyjazd

około 9.50 - przyjazd na miejsce, czas na posiłek we własnym zakresie i skorzystanie z toalety

10.00 - wizyta w Centrum Leonardo da Vinci

około 12.30 - zakończenie zwiedzania, czas na zakup pamiątek, posiłek we własnym zakresie oraz toaletę.

około 13.00 - wyjazd w drogę powrotną

około 15.00/15.30 - powrót pod szkołę

W CENĘ WCHODZI: transport, usługa pilota i przewodnika oraz przewodników lokalnych, bilety do wymienionych atrakcji, ubezpieczenie NNW, podatek VAT

W poniedziałek rano u kierownika wypoczynku należy uregulować wpłaty na II tydzień  Akcji Zima.
Całość 180 zł (łącznie z wycieczką)

Obiady 75 zł. płatne osobno, na stołówce lub przelewem. W czwartek przewidziany jest suchy prowiant na wycieczkę - w cenie obiadu.

Prosimy o podpisanie regulaminu w szkole oraz uzupełnienie potrzebnych zgód, upoważnień - dostępnych w załącznikach, a także wydrukowanych na dyżurce szkolnej.

Dziękujemy!

Copyright 2011 Akcja Zima. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.