Przekaż nam 1% podatku!

Drogi Rodzicu w roku 2023  już od stycznia możesz:

przekazać 1% podatku na rozwój naszych uczniów i wesprzeć Szkołę Podstawową Nr 82.

Ideą akcji Twoja Szkoła jest podnoszenie jakości nauczania dzieci i młodzieży.

Zebrane fundusze przeznaczamy na zakup sprzętu komputerowego, książek, tablic multimedialnych i innych pomocy dydaktycznych. O tym, co jest w szkole najbardziej potrzebne, zadecydujemy wspólnie, mając na uwadze cele akcji i jej charakter.

Każda placówka oświatowa biorąca udział w programie posiada indywidualny identyfikator.

Nasz numer identyfikacyjny to : 146720.

Wpisując go w zeznaniu podatkowym, możecie Drodzy Rodzice przeznaczyć 1% podatku dochodowego właśnie na naszą szkołę. Decyzja o tym, należy tylko do Was Drodzy Rodzice.

Wypełnij formularz PIT według następującego wzoru:
W części H wniosku pkt. 124 Nr KRS 0000207472.
W części wniosku I pkt. 126 cel szczegółowy 1% nr 146720.

1% podatku mogą przekazać nam również osoby prowadzące działalność gospodarczą, bez względu na to, czy płacą podatek liniowy czy progresywny.

Prosimy o rozpropagowanie naszego przedsięwzięcia wśród osób bliskich, znajomych, którym leży na sercu
nasza nowoczesna szkoła.

www.fundacjarosa.pl

Copyright 2011 Przekaż nam 1% podatku!. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.