Mam talent - Śpiewam w Języku Angielskim

Konkurs wokalno-językowy
"Mam talent-Śpiewam w Języku Angielskim"

Zapraszamy uczniów klas I-VI do udziału w Szkolnym Konkursie Wokalno-Językowym „ Mam talent – Śpiewam w Języku Angielskim”, który odbędzie się 4 marca (środa) o godz. 12.45 w sali 21. Do konkursu zapraszamy solistów oraz duety uczniowskie.

Konkurs odbędzie się na dwóch poziomach: klasy I-III oraz klasy IV-VI.

Zainteresowani uczniowie klas I-III przygotowują piosenkę w wersji karaoke z repertuaru nagrań do podręczników języka angielskiego:

klasy I: New English Adventure 1

klasy II: Bugs World 2

klasy III: Bugs World 3

Uczniowie klas IV-VI przygotowują dowolną piosenkę w języku angielskim do podkładu muzycznego na pendrive lub na płycie CD.

Termin zgłoszeń: 2 marca (poniedziałek)

Chętni uczniowie zgłaszają się do nauczycielek języka angielskiego p. M. Kaptur i p. K. Gałek-Żmudzkiej podając tytuł piosenki oraz nagranie na pendrive/CD (klasy IV-VI).

Copyright 2011 Mam talent - Śpiewam w Języku Angielskim. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.