Grono pedagogiczne
Dyrektor |
mgr Beata Tomaszewska | |||
Zastępca Dyrektora |
mgr Bożena Gołdyn | szachy | ||
Nauczanie zintegrowane |
||||
mgr Małgorzata Skrzypek | sala 11, wychowawca klasy III a | |||
mgr Katarzyna Regucka | sala 12, wychowawca klasy III b | |||
mgr Alicja Parzyszek | sala 4, wychowawca klasy I a | |||
|
mgr Anna Lisińska | sala 3, wychowawca klasy I b | ||
mgr Marta Chrabąszcz | sala 1, wychowawca klasy II b | |||
|
mgr Małgorzata Gwóźdź |
sala 2, wychowawca klasy II a |
||
Język polski |
||||
mgr Bożena Sendorek
|
sala 24, wychowawca klasy IV a | |||
mgr Joanna Bajer | sala 2, wychowawca klasy IV b | |||
Matematyka |
||||
mgr Ewa Siudy | sala 22, wychowawca klasy VII a | |||
|
mgr Małgorzata Mucha
|
sala 20, wychowawca klasy V b
|
||
Historia, WOS |
||||
|
mgr Małgorzata Romańska | sala 14, wychowawca klasy VII b | ||
Chemia, biologia, przyroda |
||||
mgr Małgorzata Krawczyk | sala 15 | |||
Geografia |
||||
mgr Marta Sobolewska-Król |
sala 20
|
|||
Fizyka |
||||
|
mgr Małgorzata Lach
|
sala 20 | ||
Muzyka |
||||
|
mgr Małgorzata Skrzypek | sala 45 | ||
Plastyka |
||||
mgr Alicja Mikołajczuk | sala 45, wychowawca klasy VI b | |||
Języki obce |
||||
Język angielski |
mgr Katarzyna Gałek-Żmudzka | sala 23, wychowawca klasy V a | ||
Język angielski |
mgr Maria Magdalena Kaptur | sala 25, wychowawca klasy VI a | ||
Język angielski
|
|
mgr Anna Lisińska
|
|
|
Język hiszpański |
|
mgr Wiktoria Wnukowska | ||
Wychowanie fizyczne |
||||
|
mgr Paweł Sokal | sala 13, wychowawca klasy VI c | ||
mgr Mateusz Burek
|
||||
Technika, informatyka |
||||
mgr Marcin Mróz |
sala 27 sala 26 |
|||
Religia |
||||
|
mgr Lucyna Wąs
|
sala 26 | ||
|
mgr Beata Safian - Albińska
|
sala 26 | ||
Biblioteka |
||||
mgr Marta Sobolewska - Król
|
sala 10 | |||
|
mgr Małgorzata Romańska
|
sala 10 | ||
WDŻ |
||||
|
mgr Ewa Psonka
|
|||
Pedagog |
||||
|
mgr Ewa Psonka | sala 19 | ||
Logopeda |
||||
|
mgr Klaudia Chochół | sala 17 | ||
Psycholog |
||||
|
mgr Stefania ZIelonka | sala 31 | ||
Nauczyciele wspomagający |
||||
|
mgr Marta Czekońska mgr Anna Marszałek
|
|||
Świetlica |
||||
|
mgr Katarzyna Chludek
|
|||
|
mgr Ewa Rutka |
|
||
|
||||
|
|
|||
|
||||
|
|
|